Blog o morsowaniu, mindsecie, produktywności, regeneracji i zdrowiu

made by 
Prawdopodobnie największy blog o tego typu tematyce w Polsce. Poznaj sposoby na rengenerację, zwiększenie produktywności i poprawę zdrowia.

Biohacking

Biohacking to stosunkowo nowe pojęcie, które odnosi się do zestawu metod i strategii mających na celu optymalizację funkcjonowania organizmu. Główną ideą biohackingu jest doskonalenie ludzkiego ciała poprzez poprawę zdrowia, samopoczucia, kondycji fizycznej oraz umysłowej, a nawet dążenie do przedłużenia ludzkiego życia. Techniki biohackingu są także wykorzystywane do osiągnięcia konkretnych celów, takich jak redukcja nadmiaru wagi ciała.
Wszystkie wpisy

Adaptogeny

Adaptogeny są roślinami o unikalnych właściwościach, które pomagają organizmowi radzić sobie ze stresem i adaptować się do zmieniających się warunków zewnętrznych. Działają nie toksycznie i mają specyficzny wpływ na ciało i umysł ludzki. Ich główną cechą jest redukcja skutków stresu oraz umożliwienie organizmowi dostosowania się do trudnych warunków.
Wszystkie wpisy

Medytacja

Medytacja może być postrzegana jako praktyka rozwijania świadomości lub trening umysłu, często prowadzący do osiągnięcia odmiennego od stanu świadomości. Słowo "medytacja" pochodzi od łacińskiego "meditatio", co oznacza głębokie zanurzenie się w myślach, refleksję lub kontemplację.
Wszystkie wpisy

Sen

Zdrowy sen to taki, który trwa odpowiednio długo i bez przerw, umożliwiając organizmowi regenerację, poczucie wypoczęcia i odzyskanie energii. W ostatnich 50 latach zaobserwowano spadek średniej długości snu z 8,5 do 7 godzin, co wynika z szybszego tempa życia i coraz większej liczby obowiązków. Niestety, jakość snu również się obniżyła – ponad połowa pracowników polskich firm odczuwa brak wypoczynku i zmęczenie zaraz po przebudzeniu. Wzrasta popularność terminu "śmieciowy sen", który, podobnie jak niezdrowe jedzenie, może prowadzić do poważnych problemów zdrowotnych w dłuższej perspektywie.
Wszystkie wpisy

Zimne prysznice

Morsowanie to praktyka pływania na świeżym powietrzu, często w zimowych warunkach lub w regionach o chłodnym klimacie, takich jak obszary polarno-zimowe. Zazwyczaj odbywa się od jesieni do wiosny i często ma charakter grupowy. W związku z tym, że morsowanie odbywa się w zimnej wodzie, istotne jest wyjaśnienie, co rozumiemy przez termin “zimna woda”, który jest relatywny i związany z reakcją fizjologiczną organizmu na niskie temperatury.
Wszystkie wpisy
Zbiornik do morsowania | Ice Box to rozwiązanie na miarę XXI wieku, które pozwoli Ci zażywać lodowych kąpieli gdziekolwiek i kiedykolwiek.

Niewiarygodnie łatwy w obsłudze, komfortowy i stylowy.
Sklep
Copyright © 2024 Viby | Wszelkie Prawa zastrzeżone
Koszyk
  • No products in the cart.
entercart
0