FAQ

Poznaj odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.
Rekomendujemy dodanie od 7 do 16 kg lodu na jedną sejsję. Ilość lodu potrzebnego do osiągnięcia odpowiedniej temperatury zależy głównie od początkowej temperatury wody oraz temperatury powietrza.

Zbiornik jest izolowany, dlatego przy kolejnej sesji nie trzeba wrzucać aż tyle lodu, aby osiągność temperaturę odpowiednią do morsowania.
Rekomendujemy rozpoczynanie przygody z ldoowymi kąpielami od temperatury ok. 13 - 15°C, a nastepnie obniżanie temperatury aż do 4°C. Jeśli jesteś zaawansowanym morsem możesz regularnie morsować w temperaturze 4°C.
Rekomendujemy rozpoczynanie morsowania od 1 minuty, stopniowo zwiększając objętość czasową. 3 do 5 minut to optymalny czas na jedną sesję jeśli jesteś już średnio zaaansowanym morsem. Jeśli jesteś bardzo doświadczony to możesz śmiało zwiększać objętość od 5 do 10 minut. Pamiętaj jednak żeby zawsze obserwować swoje ciało i dbać o swoje bezpieczeństwo.
Osobom początkującym rekomendujemy morsowanie 3 do 5 razy w tygodniu, w zależności od ilości innych aktywności, wpływających na ogólne zmęczenie organizmu. Osobom zaawansowym rekomednujemy morsowanie codziennie.
Najprościej jest podłączyć wąż ogrodowy do źródła wody. Żródłem wody może być zarówno kuchenny kran jak i ogrodowe wyprowadzenie wody.
Ze zbiornikiem do morsowania sezon trwa cały rok. Sezon w przypadku morsowania w zbiornikach otwartych zaczyna się od połowy września, w jednak jest to mocno skorelowane z temperaturą powietrza.
Rozstawienie Ice Boxa zajmuje 3 do 5 minut.
Czyszczenie Ice Boxa jest bajecznie proste. Wystarczy wylać wodę a następnie szczotką z płynem umyć całą wewnętrzną powierzchnię.
Rekomendujemy czyszczenie Ice Boxa minumum 1 raz w miesiącu.
Ice Box-a możesz umieścić wszędzie, gdzie masz 1m2 wolnej powierzchni, zarówno w łazience, jak i w garażu.
Ice Box został zaprojektowany z wytrzymałych materiałów odpornych na warunki atomsferyczne. Może stać na zewnątrz zarówno zimą jak i latem.
Ice Box został zaprojektowany z wytrzymałych materiałów odpornych na warunki atomsferyczne. Może stać na zewnątrz zarówno zimą jak i latem.
Najszybciej schłodzimy wodę za pomocą water chillera, który mam w ofercie. Kliknij tutaj, aby zobaczyć Ice Box chiller.
Zbiornik do morsowania | Ice Box to rozwiązanie na miarę XXI wieku, które pozwoli Ci zażywać lodowych kąpieli gdziekolwiek i kiedykolwiek.

Niewiarygodnie łatwy w obsłudze, komfortowy i stylowy.
Sklep
Copyright © 2024 Viby | Wszelkie Prawa zastrzeżone
Koszyk
  • No products in the cart.
entercartchevron-down
0