WYSYŁKA W 24H!
Zwroty
Czas na odstąpienie od umowy to 30 dni. W tym czasie należy zarejestrować zwrot poprzez wysłanie wiadomości e-mail z tytułem “Zwrot zamówienia nr…”na adres biuro@viby.pl oraz z treścią wiadomości zawierającą imię i nazwisko, numer zamówienia wraz z informacją jaki towar zwracasz, z jakiego powodu, a poza tym adres email, adres korespondencyjny, nr telefonu, nr konta bankowego, formę rekompensaty.

Towar należy odesłać na własną rękę. Prosimy Cię o spakowanie towaru wraz z dowodem zakupu (kopia FV) oraz wydrukowanym formularzem zwrotu. Po złożeniu zgłoszenia zwrotu, mailowo otrzymasz potwierdzenie.

Zwroty kierować na adres:
90-024 Łódź
ul. Wodna 23/76

Formularz zwrotu
Pobierz fromularz zwrotu
Reklamacje
Wyślij wiadomość e-mail na adres biuro@viby.pl – w tytule wpisz „Reklamacja, zamówienie nr…:”, zaś w samej treści podaj swoje imię i nazwisko, numer zamówienia wraz z informacją jaki towar reklamujesz, z jakiego powodu, a ponadto adres email, adres korespondencyjny, nr telefonu i nr konta bankowego.

Pamiętaj, że zgłaszanie i rozpatrywanie reklamacji odbywa się zgodnie z obowiązującym Regulaminem sklepu internetowego, w tym zasadami ochrony danych osobowych. Szczegółowe informacje znajdują się w Regulaminie sklepu internetowego.

Reklamowany towar z wydrukowanym formularzem reklamacji oraz dowodem zakupu (kopia FV ) wyślij pod adres:
90-024 Łódź
ul. Wodna 23/76

Formularz reklamacji
Pobierz formularz reklamacji

Zbiornik do morsowania | Ice Box to rozwiązanie na miarę XXI wieku, które pozwoli Ci zażywać lodowych kąpieli gdziekolwiek i kiedykolwiek. 

Niewiarygodnie łatwy w obsłudze, komfortowy i stylowy.

Kontakt
90 - 024 Łódź
ul. Wodna 23/76
biuro@viby.pl
Copyright © 2022 – 2024 Viby | Wszelkie Prawa zastrzeżone